Mağaza güvenlik sistemleri

Ürün Koruma Sistemleri

Term & Conditions

Gizlilik Bildirgesi
Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri ve bağlı kuruluşları gizlilik hakkınıza saygı göstermekte ve korunmasını amaçlamaktadır. Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri bu Gizlilik Bildirimi’ni, Gizlilik İlkelerini ve uygulamalarını sizlere anlatmak ve bilgilerinizin online olarak toplanmasında yapabileceğiniz seçimler ile söz konusu bilgilerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi vermek için sağlamaktadır. www.urunkoruma.com Web sitemizi genel olarak, hiçbir kişisel bilgi vermeden ve kendinizi tanıtmadan ziyaret edebileceğiniz biçimde yapılandırmış bulunuyoruz. Bu bildirime giriş sayfamızdan ve tüm www.urunkoruma.com web sayfalarının altından ulaşabilirsiniz.

www.urunkoruma.com Web sitesinden dış sitelere bağlantılar:
Bilgi ve kolaylık sağlamak amacıyla www.urunkoruma.com (Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri) web siteleri diğer şirketlerin web sitelerine bağlantılar sağlayabilir. Bu bağlantıları kullanırsanız www.urunkoruma.com web sitesinden çıkarsınız. Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri’nin, bu siteler veya gizlilik uygulamaları üzerinde bir denetimi yoktur. Diğer şirketlerin web sitelerine ilişkin herhangi bir onayımız veya önerimiz söz konusu değildir. İlişkisiz diğer şirketlere vermeyi seçtiğiniz kişisel bilgileriniz Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri ‘nin bu Gizlilik Bildirimi kapsamında değildir. Kişisel bilgilerinizi vermeden önce tüm şirketlerin gizlilik ilkelerini gözden geçirmenizi öneririz. Diğer bazı şirketler sizin kişisel bilgilerinizi Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri ile paylaşmayı seçebilir; bu durumda söz konusu paylaşım diğer şirketin gizlilik ilkelerine tabidir.

Bilgilerinizin Güvenliği:
Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri, verdiğiniz bilgileri korunmasını amaçlamaktadır. İzinsiz erişimi ve bilgilerin açıklanmasını önlemek ve verilerin doğruluğu ile doğru amaçla kullanımını sağlamak için Empire Mağaza Güvenlik Sistemleri, toplanılan bilgilerin korunmasına yönelik gerekli fiziki yöntemleri ve yönetim usullerini kullanmaktadır.

EMPIRE GÜVENLİK SİSTEMLERİ WEB SITESİ KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL SINIRLAMALAR

DİKKAT: WEB SİTESİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KOŞULLARI DİKKATLE OKUYUN WEB SİTESİNİ KULLANMANIZ BU KOŞULLARI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU KOŞULLARI (“KOŞULLAR”) KABUL ETMİYORSANIZ, BU WEB SİTESİNİ KULLANIM SORUMLULUKLARI SİZE AİTTİR.

Bu Site’deki görsel veri ve bilgileri hiçbir biçimde çoğaltamaz, genel kullanıma açık olarak görüntüleyemez, çalıştıramaz, dağıtamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanamazsınız. Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır. Bu Site’deki malzemelerin telif hakları alınmış olup, malzemelerin herhangi bir izinsiz kullanımı telif hakları, ticari marka ile ilgili veya diğer ilgili yasaları ihlal ediyor olabilir. Bu Koşullar’ın herhangi birini ihlal etmeniz durumunda bu Site’yi kullanma izniniz otomatik olarak sona erer ve karşıdan yüklediğiniz veya yazdırdığınız malzemelerin tümünü hemen yok etmeniz gerekir.

Bu gizlilik bildirgesi, Kullanım Koşulları ve karşılaştığınız sorunlarlarla ilgili olarak aşağıdaki email adresimize konuyu içeren mail atabilirsiniz.
info[at]urunkoruma.com